BYĆ GENIUSZEM

Możliwość ustalenia obszaru odpowiedzialnego na niezwykłe talenty sawantów zrodziło oczywiste pytanie: czy istnieje metoda, która pozwala na sztuczne wywołanie takich efektów, bez jednoczesnego uszkadzania lewej półkuli mózgu? Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bowiem już na początku lat 90. wykonano serię doświadczeń z polem magnetycznym, gdzie przy zastosowaniu przezczaszkowej powtarzalnej stymulacji magnetycznej na 17 ochotnikach, u dwóch z nich faktycznie odnotowano pojawienie się zdolności charakterystycznych dla sawantów. Badani liczyli szybciej, znacznie lepiej malowali i bez trudności zapamiętywali nawet skomplikowane liczby. Niestety po kilku godzinach od stymulacji – wraz ze spadkiem ukrwienia prawej części mózgu – cechy te stopniowo zanikały.

U mnie te cechy się nasilają z każdym miesiącem.

            W końcu nadszedł czas aby  opisać historię, której scenariusz napisało życie a jest ona nieprawdopodobna albowiem kto mógł założyć, iż osoba z wykształceniem zawodowym podejmie walkę z gigantycznymi firmami telekomunikacyjnymi wspieranymi przez państwo, Sędziami oraz Prokuratorami.

Dlaczego Sawant odpowiedź jest bardzo prosta-  każdy rodzaj prawa, pomimo braku wykształcenia prawniczego przerabiam na logikę połączoną z matematyką dysponując fenomenalną pamięcią. Jestem w stanie polemizować z Profesorami prawa jednoczenie na różne zagadnienia związane z dziedzinami prawa w sposób dla nich nieosiągalny. Trudno to zrozumieć tym bardziej, że każdy upływający miesiąc powoduje, iż ewolucja mojego mózgu postępuje w taki sposób, że sprawy zawisłe nawet przed Trybunałem Konstytucyjnym  rozstrzygałbym prędzej niż Sędzia zakończy sprawozdawanie. Jestem w stanie zakodować sprawy trwające nawet ponad 20 lat i ułożyć je w taki sposób, iż umysł na końcu przerabia to na logikę wskazując jedyne możliwe rozwiązanie. Niestety nie wszystko jestem w stanie wygrywać albowiem cześć Sędziów czy Prokuratorów jest na takim słabym poziomie logiczno-prawnym, że nie są w stanie zrozumieć prostych kwestii.

Pierwszym takim przykładem jest Sędzia Sądu Rejonowego Szczecin Śródmieście Pan Rafał Pawliczak, który naruszył art 45 ust 1 Konstytucji RP rozpatrując sprawę w której stawką jest życie ludzie oraz przestępstwo urzędnika wymierzone w naród. Sędzia nie bada czy PINB w Szczecinie miał prawo odmówić podporządkowania się art 51 ust 3 pkt 2 ustawy prawo budowlane lecz uznaniowo rozpatruje je poza jego istotą poświadczając jednocześnie nieprawdę.  Vi-ce Prezes Sądu zwraca się do Prokuratury o ochronę Sędziego co oczywiście skończy się skazaniem mnie bo jakże inaczej może funkcjonować skostniały aparat sądownictwa.

Niestety problem pojawia się kiedy przychodzi mi odkodować postanowienia Prokuratury, albowiem nie zawierają one logiki, która posłużono się do odkodowania treści zawiadomienia. Ogólnie odmawiają wszczęcia postępowania lub wszczęte umarzają bo nie ponoszą odpowiedzialności za to. Oczywiście w wielu przypadkach nie są oni winni tego, że zostali dopuszczenie do wykonywania zawodu albowiem studia prawnicze czy też aplikacją Prokuratorską można bez problemu uzyskać nawet jeżeli poziom intelektualny oscyluje na poziomie słabego ucznia szkoły podstawowej.