W niniejszym dziale zamieszczę  decyzje oraz postanowienia wskazujące na możliwość uznania, iż doszło do przyjęcia korzyści majątkowej za ich wydanie.

Najnowsze postanowienie cieszącego się fatalną opinię  WINB w Warszawie nie pozostawiające złudzeń, że organ działa na rzecz inwestora. Ile wpłyneło na konto Pani Naczelnik ?

Jóezefów WINB pos XII 2017

Najnowsza decyzja GINB w Warszawie obrazująca poziom intelektualny Pana Jacka Szera GINB w Warszawie z którego sami pracownicy się nabijają lecz jest on w stanie manipulować najszybszym w historii Ministrem Infrastruktury i Budownictwa Panem Adamczykiem odpowiedzialnym za dno centralnego organu nadzoru budowlanego.

Warszawa Kochanowskiego GINB IX 2017

Pani Ilona Podwysocka Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Łodzi podpisuje decyzję sprzeczną z wyrokiem NSA tylko dlatego, że życie nie ma dla niej żadnej wartości i prawdopodobnie współpracuje z prywatywnymi inwestorami.

decyzja Łódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego Radomsko NSA 20.01.2017

Decyzja podpisana przez Panię Dorotę Klimberzin Z-ce Dyrektora Departamentu Orzecznictwa Nadzoru Budowlanego  GUNB w Warszawie, która przyznała się do czerpania korzyści majątkowych oraz zbiorowego narażenia zdrowia i życia obywateli Polski. Decyzja prymitywna tak jak Pani Dorotka o IQ niższym niż 40.

Kozienice GINB II 2017  Kozienice Prok III 2017

Pani Ilona Podwysocka Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Łodzi osoba o mentalności esesmana wydaje postanowienie o treści poza prawnej, tylko po to aby je mocodawca spółka Orange mogła dalej zbijać mieszkańców Radomska. Korupcja czy ograniczenie intelektualne ?

Radomsko Prok Ok WINB II2017  Radomsko Sąd Karny II 2017

Na miano najgłupszego polskiego urzędnika w roku 2016 zasłużył sekretarz powiatu otwockiego Pan Zbigniew Rak, który podpisał najgłupsze postanowienie wśród postanowień, albowiem odmówił w imieniu Starosty Otwockiego wznowienia wznowionego postępowania. Prawdopodobnie pracownicy Starostwa chcieli udowodnić, że Pan Rak podpisze wszystko co mu się podłoży.

Józefów-zaz I 2017  Józefów-pos I 2017 Mszczonów ginb dec V 201628.3.2017 _uchylam postanowienie odmowę wznowienia.(5249132_4018560)

Prymitywna decyzja PINB w Wadowicach ukazująca  inteligentne dno pracowników organu nadzoru budowlanego, z których spółka P4 kpi sobie.

Barwałd odII2017