W niniejszym dziele chcę opisać największe przekręty i kanty najbardziej skorumpowanego organu w Polsce gdzie życie oraz zdrowie nie ma jakiejkolwiek wartości. Niestety organ objęli ochroną pracownicy Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa zapewne za zgodą lub bez Ministra Andrzeja Adamczyka. W celu uzyskania informacji na temat możliwości wyłączenia ustaw za pieniądze należy dzwonić pod numer .

  • tel: (22) 661-80-09

W pierwszej kolejności Pan Daniel Biegalski za zgodą i wiedzą Pani Anity Oleksiak tuszuje przestępstwo spółki P 4 przyjmując zapewne korzyść majątkową za czyn określany jako zbrodnia przeciwko ludzkości. Pozostaje pytanie czy będzie on bronił swojego honoru i godności-zapewne nie bo ludzie śmieci go nie mają. To ona piękna Anita-nie ma skrupułów ani litości.

screencapture-gunb-gov-pl-kierownictwo-anita-oleksiak-1514456638108

Mińsk Minister XII 2017  Mińsk GINB XII 2017

Kolejnym przykładem jest zwolnienie za pieniądze spółkę T-Mobile z obowiązku podporządkowania się 2 najważniejszym ustawom w procesie budowlanym. Ile na konto Pani Anity Oleksiak i innym wpłynęło i na ile wyceniono życie mieszkańca Warszawy.

Warszawa Premier XII 2017  Warszawa Kochanowskiego GINB IX 2017

Radca GINB Pani Profesor Justyna Śliwińska odkryła rzekomo, że pola elektromagnetyczne anten skierowanych na ten sam azymut lecz zawieszone na rożnej wysokości się nie kumulują. Fizycznie jest to niemożliwe więc doszło do korupcji bądź też w/w jest upośledzona po prostu.

Rokszyce GINB w Warszawie XII 2017  Rokszyce GUNB XII 2017