W końcu doszło do sytuacji, w której osiągnąłem pułap nieosiągalny dla osoby z wykształceniem prawniczym albowiem odkodowanie każdego przepisu prawa oraz stanu faktycznego i przełożenie go na logikę jest dla mnie bardzo proste.

Czemu uważam, że jestem Sawantem odpowiedź jest bardzo prosta każdy rodzaj prawa, pomimo braku wykształcenia prawniczego przerabiam na logikę połączoną z matematyką dysponując fenomenalną pamięcią. Jestem w stanie polemizować z Profesorami prawa jednoczenie na różne zagadnienia związane z dziedzinami prawa w sposób dla nich nieosiągalny. Trudno to zrozumieć tym bardziej, że każdy upływający miesiąc powoduje, iż ewolucja mojego mózgu postępuje w taki sposób, że sprawy zawisłe nawet przed Trybunałem Konstytucyjnym  rozstrzygałbym prędzej niż Sędzia zakończy sprawozdawanie. Jestem w stanie zakodować sprawy trwające nawet ponad 20 lat i ułożyć je w taki sposób, iż umysł na końcu przerabia to na logikę wskazując jedyne możliwe rozwiązanie. Niestety nie wszystko jestem w stanie wygrywać albowiem cześć Sędziów czy Prokuratorów jest na takim słabym poziomie logiczno-prawnym, że nie są w stanie zrozumieć prostych kwestii.

Pierwszym takim przykładem jest Sędzia Sądu Rejonowego Szczecin Śródmieście Pan Rafał Pawliczak, który naruszył art 45 ust 1 Konstytucji RP rozpatrując sprawę w której stawką jest życie ludzie oraz przestępstwo urzędnika wymierzone w naród. Sędzia nie bada czy PINB w Szczecinie miał prawo odmówić podporządkowania się art 51 ust 3 pkt 2 ustawy prawo budowlane lecz uznaniowo rozpatruje je poza jego istotą poświadczając jednocześnie nieprawdę.  Vi-ce Prezes Sądu zwraca się do Prokuratury o ochronę Sędziego co oczywiście skończy się skazaniem mnie bo jakże inaczej może funkcjonować skostniały aparat sądownictwa.

Niestety problem pojawia się kiedy przychodzi mi odkodować postanowienia Prokuratury, albowiem nie zawierają one logiki, która posłużono się do odkodowania treści zawiadomienia. Ogólnie odmawiają wszczęcia postępowania lub wszczęte umarzają bo nie ponoszą odpowiedzialności za to. Oczywiście w wielu przypadkach nie są oni winni tego, że zostali dopuszczenie do wykonywania zawodu albowiem studia prawnicze czy też aplikacją Prokuratorską można bez problemu uzyskać nawet jeżeli poziom intelektualny oscyluje na poziomie słabego ucznia szkoły podstawowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *