Pani Minister Cyfryzacji pokazał swoje prawdziwe oblicze.

Warszawa Stręż III 2017 Opinia-lekarska

http://www.prezydent.pl/kancelaria/aktywnosc-ministrow/art,279,w-belwederze-o-falach-elektromagnetycznych.html

Odpowiedź na raport Pani Minister

Odpowiedz na Raport

http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp?unid=8BB0EBB4A9546090C1257F6A002C2A8B – link do video z posiedzenia komisji Cyfryzacji i Środowiska.

Niestety Pani Streżyńska działa na rzecz telefonii albowiem życie ludzkie nie ma dla niej jakiejkolwiek wartości. Osoba ta jest pozbawiona zasad moralnych.

Poniżej Krótki materiał dotyczący fal elektromagnetycznych który pojawił się we wczorajszych „Wydarzeniach” polsatnews.pl (minuta 14:50 do 17:19) http://www.polsatnews.pl/wideo-program/20161215-wydarzenia-1850_6388833/

po konferencji Ministerstwa Cyfryzacji o PEM. Wszystko tam jest jasne –  nie ma negatywnego wpływu PEM, SBTK to moc żarówki i to są jedynie nasze lęki. Ogromna jedna manipulacja, której nie spodziewałam się po tym rządzie i po panu Prezydencie RP. Pozostawiam ich opiece Bożej, bo krew mają na rękach!, eutanazja w białych rękawiczkach – jak to nasi duchowni to podkreślają!

W materiale Polsatu prof. Sieroń się postarał! Najpierw zdiagnozował u pana Jacka, który był w Belwederze – EHS – mamy wyniki tych badań!, a teraz mówi o pozytywnym oddziaływaniu PEM – amnezja, demencja czy co?

Dariusz Leszczyński – szok, hańba, smutek… https://betweenrockandhardplace.files.wordpress.com/2016/12/leszczynski-warsaw-poland-dec-15-2016.pdf i jego komentarz w Polsacie… „nie ma dowodów” – też amnezja o jego poprzednich wynikach badań!

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/pmic.200600076/abstract

Tematem tym zajmował się też polski naukowiec Dariusz Leszczynski, pracujący w Radiation and Nuclear Safety Authority w Helsinkach. Już jednogodzinna ekspozycja na promieniowanie telefonu komórkowego miała spowodować skurczenie się hodowli ludzkich komórek in vitro, mimo że promieniowanie to było zbyt słabe, by wywrzeć termiczny wpływ. Leszczyński uważa, że zmiany takie zachodzą, gdy komórka jest uszkodzona, wpływają na normalne mechanizmy śmierci komórkowej, wyłączając je – co prowadzić może do nowotworów – komentarz opublikowany jednego z polskich naukowców:

4 thoughts on “Anna Strężyńska

 1. Projekt aktualnej SPEC-USTAWY Pani Streżyńsakiej liczy 53 strony druku i prowadzi do monstrualnej rozbudowy przestepczej
  USTAWY PO z dnia 07.05.2010r. – Dz.U.2010.106.675. Jeżeli PT Posłowie PiS-u przegłosują tą SPEC-USTAWĘ – to będzie to ostateczny elektromagnetyczny HOLOCAUST na Polskim Narodzie. Największa (po Hitlerze) zbrodnia w 1050 letniej historii Polski.
  Kochani piszcie wytrwale protesty do Marszałka Sejmu, Klubu Parlamentarnego PiS, Prokuratora Generalnego (art. 304 KPK)
  i Rzecznika Praw Obywatelskich
  Świdnica, dnia 19.02.2016r. Stowarzyszenie Ekologiczne :OJCZYZNA: – ALSTAKO

  1. Ludzie nie wiedzą jak pisać i co pisać.

   Poza tym , w domach , blokach mieszkalnych zakładają przymusowo / ustawowo ” inteligentne liczniki” które działaja w bliskiej odległości ( czasem w odleglosci 1 m od przebywania człowieka sa 4 liczniki radiowe) . To jest dopiero holokaust , nikt się tym nie zajmuje, pojedynczy człowiek nic sam nie zrobi. Rząd to przyklepał.

   Mam takie liczniki i mam dolegliwości

 2. Dobrze, że Stowarzyszenia podjęły próbę zablokowania Specustawy ale obawiam się, że nasze władze zignorują nasze protesty ponieważ JEST NAS – ludzi świadomych zagrożenia – ciągle ZA MAŁO. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę jak wielka jest niewiedza, a co gorsze, ignorancja przeciętnego użytkownika komórki, nie wyłączając naszych – pożal się Boże – ekologów? Cytują uspokajające artykuły sponsorowanych „ekspertów” może nawet bardziej po to, by siebie uspokoić i nadal nazywają przeciwników budowy stacji bazowych na terenach zabudowanych „oszołomami” i „ciemnogrodem”. Ale czy można się dziwić? Spróbujcie wrzucić w wyszukiwarkę chociażby hasło: „stacja bazowa szkodliwość” albo nawet „elektroskażenia” (to już wyższa szkoła jazdy, bo termin nie jest popularny) a pojawią się albo wpisy stare jak świat albo teksty na zamówienie. Żeby się dokopać do rzetelnej wiedzy trzeba dużo czasu i chęci. Co w związku z tym? Po prostu – podobnie jak to zrobił ruch antyszczepionkowy – musimy za wszelką cenę starać się przebić do świadomości przeciętnego Polaka. Wiem, że media liczyć nie możemy, pozostaje internet, wszelkie niesponsorowane portale. Może w końcu coś do ludzi dotrze…

 3. Nie uważacie że powinnismy napisać skarge do prokuratora generalnego zbiorową? o podejrzeniu popełnienia przestepstwa, odnośnie ustawy o montowaniu liczników w domach prywatnych? Co jest nielegalnym eksperymentem medycznym na narodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *